Regulamin

Regulamin:

Celem youreferences jest umożliwienie jego użytkownikom stworzenie swojego Generalnego Rankingu doświadczenia zawodowego. Analogicznego do tego jaki jest generowany w grach komputerowych po ukończonych misjach itp. Z tą różnicą, że w miejsce naliczającego punkty doświadczenia, wirtualnego systemu mechaniki, umieszczone zostają gwiazdki w skali 1-5, które w zależności od swojej subiektywnej oceny naliczają realni pracodawcy. Oceniając, w tym kontekście szeroko rozumiane umiejętności zawodowe swoich byłych lub aktualnych pracowników, partnerów biznesowych itp.

Użytkownicy

Za czynnego użytkownika uważa się każdą osobę, która założyła na youreferences konto. Użytkownikiem biernym jest osoba, która jedynie przegląda zawarte na portalu treści, nie zakładając przy tym konta.

Założenie konta wiąże się z podaniem i upublicznieniem swojego imienia i nazwiska, gdyż w jego wgląd będą mieli wszyscy odwiedzający portal.

Z uwagi na fakt, że portal jest generalnie skierowany do osób pracujących, osoba zakładająca konto nie powinna mieć mniej niż 16 lat, lub więcej jeżeli tak stanowi prawo krajowe użytkownika chcącego założyć konto.

W celu założenia konta wymagane jest podanie swojego prawdziwego maila, który może zostać w przyszłości wykorzystany w celu skomunikowania się z właścicielem konta przez administrację portalu youreferences lub innych użytkowników odwiedzających portal.

Ogólne Zasady Korzystania z Portalu

Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Nie powinien podszywać się pod inne osoby. Nie może również podawać fałszywych informacji oraz takich, które naruszają czyjeś dobra osobiste lub w jakikolwiek sposób łamią obowiązujące w danym państwie prawo.

Założenie konta w youreferences, jest tożsame ze zgodą użytkownika, który je stworzył na to by inni odwiedzający portal mieli wgląd w zamieszczone na jego profilu informacje.